hakkimizda banner

Sandviç ve hazır gıda alanında bilgi ve deneyimlerini Gusto Sandviç bünyesinde birleştiren ekibimiz profesyonel çalışma bilinci ve kurumsal kadro yapısıyla 2015 yılında GUSTO markasını yaratmıştır.

Kalite standartlarını ön planda tutan kurumsal yapımız ve çalışma tarzımızla sektörde güvenilir ve lider firma misyonunu üstlenip bu çizgide kendimizi her geçen gün yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Tüketicilerimizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılayıp onların değişen beklentilerini karşılamada pratik ve yenilikçi yaklaşım içerisinde bulunarak sektördeki varlığımızı her geçen gün güçlendiriyoruz.

Projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, başarılı işlere imza atarak güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel bir yapıda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya devam edecektir.

Tüm gıda ve hijyen proseslerine uyan markamız, malzemelerini uzman gıda mühendisi ekibi ile analiz eder ve tüketici haklarını sonuna kadar korur.

kumru-1
ayvalik-1

Doğru malzemelerin seçilmesinden sonra alanında uzman şefler ile tüm ürünlerimizin reçeteleri hazırlanır ve her zaman standart lezzetlerini korur. Hazırlamış olduğumuz reçeteler hem soğuk hem de sıcak tüketilebilmektedir.

Gusto olarak her alanda işimizi önemsiyor ve sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.